Medinello Revalideren bij kanker

MEEDOEN U kunt zich aanmelden wanneer u de behandeling tegen kanker, zoals bestraling en chemotherapie, heeft afgerond en er sprake is van een relatief gunstige levensverwachting. Verder dient u in staat te zijn om het programma gedurende 2 à 3 dagdelen per week te kunnen volgen. VERGOEDING In de meeste gevallen vergoedt de ziektekostenverzekeraar de revalidatie behandeling. Deze zorg valt binnen het basis- pakket en heeft derhalve alleen consequenties voor uw eigen risico. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met uw ziektekostenverzekeraar. Softwareweg 7, 3821 BN Amersfoort Databankweg 2a, 3821 AL Amersfoort T 088 - 567 01 00 F 088 - 567 01 11 E amersfoort@medinello.nl I www.medinello.nl M+ Almere Louis Armstrongweg 10, 1311 RK Almere T 088 - 567 01 60 E almere@medinello.nl M+ Doetinchem Tjalmastraat 3, 7001 EX Doetinchem T 088 - 567 01 30 E doetinchem@medinello.nl M+ Eindhoven Insulindelaan 134, 5613 BT Eindhoven T 088 - 567 01 45 E eindhoven@medinello.nl M+ Haarlem Noord H. Swarthstraat 12, 2024 HB Haarlem T 088 - 567 01 15 E haarlemnoord@medinello.nl M+ Haarlem Zuid Boerhaavelaan 32a, 2035 RC Haarlem T 088 - 567 01 20 E haarlemzuid@medinello.nl M+ IJmond Steenhouwerskwartier 29, 1967 KD Heemskerk T 088 - 567 01 40 E ijmond@medinello.nl M+ Nijmegen Hengstdal 3, 6574 NA Ubbergen T 088 - 567 01 90 E nijmegen@medinello.nl M+ Rotterdam Hoofdweg 90, 3067 GH Rotterdam T 088 - 567 01 50 E rotterdam@medinello.nl M+ Utrecht Weg naar Rhijnauwen 3, 3584 AD Utrecht T 088 - 567 01 55 E utrecht@medinello.nl AANMELDING Op basis van verwijzing van uw huisarts, specialist, of oncologieverpleegkundige kunt u contact opnemen met de administratie van Medinello. Uiteraard kunt u hier ook terecht voor meer informatie betreffende de oncologische revalidatie. M+ Valkenswaard Antwerpsebaan 10, 5554 JV Valkenswaard T 088 - 567 01 45 E valkenswaard@medinello.nl M+ Zeist Badmeester Schenkpad 14, 3705 GK Zeist T 088 - 567 01 35 E zeist@medinello.nl M+ ZO Brabant Fabriekstraat 24, 5753 AH Deurne Graspieper 4, 5731 SP Mierlo T 088 - 567 01 25 E zobrabant@medinello.nl REVALIDEREN BIJ KANKER